Topplister

1
Kategori: Mur & Betong
108
nominasjoner
Kategori: Mur & Betong
Erduan Esati
PUSSMESTER AS
2
Kategori: Snekker / Tømrer
107
nominasjoner
Kategori: Snekker / Tømrer
Jens H. Nilssen
YESWOOD AS
3
Robin Hundal
HUNDAL BYGG AS
Kategori: Snekker / Tømrer
101
nominasjoner
Kategori: Snekker / Tømrer
Robin Hundal
HUNDAL BYGG AS
4
Alexanter Sametai
VIKING ENTREPRENØR AS
Kategori: Mur & Betong
86
nominasjoner
Kategori: Mur & Betong
Alexanter Sametai
VIKING ENTREPRENØR AS
5
Kategori: Snekker / Tømrer
84
nominasjoner
Kategori: Snekker / Tømrer
Jesper Holm-Larsen
Åsgården bygg
6
Roger Haagensen
BYGGMESTER OG TAKSTMANN HAAGENSEN AS
Kategori: Snekker / Tømrer
75
nominasjoner
Kategori: Snekker / Tømrer
Roger Haagensen
BYGGMESTER OG TAKSTMANN HAAGENSEN AS
7
Gabor Nemeth
Sperrevik Elektro
Kategori: Elektriker
73
nominasjoner
Kategori: Elektriker
Gabor Nemeth
Sperrevik Elektro
8
Katarina Solend
N-ANDERSEN BYGG AS
Kategori: Snekker / Tømrer
70
nominasjoner
Kategori: Snekker / Tømrer
Katarina Solend
N-ANDERSEN BYGG AS
9
Kategori: Snekker / Tømrer
55
nominasjoner
Kategori: Snekker / Tømrer
10
Kategori: Snekker / Tømrer
51
nominasjoner
Kategori: Snekker / Tømrer
Gzim Emini
GBE BYGG AS
11
Xhevahir Qoshku
MONTASJE OG BETONGARBEID HÅNDVERKER MBH QOSHKU
Kategori: Andre bransjer
50
nominasjoner
Kategori: Andre bransjer
Xhevahir Qoshku
MONTASJE OG BETONGARBEID HÅNDVERKER MBH QOSHKU
12
Kategori: Elektriker
45
nominasjoner
Kategori: Elektriker
Brahim Echarif
IKT ELEKTRO
13
Kategori: Elektriker
43
nominasjoner
Kategori: Elektriker
14
Kategori: Snekker / Tømrer
43
nominasjoner
Kategori: Snekker / Tømrer
Alexander Barsten Ranheim
TS BYGG OG ANLEGG AS
15
Kategori: Lærling
40
nominasjoner
Kategori: Lærling
Sverre Emmerhoff
H2 ELEKTRO AS
16
Maria Andersen
CCD EIENDOMSTJENESTER AS
Kategori: Lærling
36
nominasjoner
Kategori: Lærling
Maria Andersen
CCD EIENDOMSTJENESTER AS
17
Kategori: Rørlegger
34
nominasjoner
Kategori: Rørlegger
Ida Meldgaard
Comfort Lier
18
Pål Paulsen
Paulsen rørleggerservice AS
Kategori: Rørlegger
33
nominasjoner
Kategori: Rørlegger
Pål Paulsen
Paulsen rørleggerservice AS
19
Kategori: Lærling
29
nominasjoner
Kategori: Lærling
Nikolay Årnes
EKORNES AS
20
Kategori: Andre bransjer
28
nominasjoner
Kategori: Andre bransjer
Partnere & Sponsorer